Motorek na akumulator – najlepszy prezent świąteczny

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia już za nami. Ten rok był wyjątkowy pod wieloma względami i może dlatego mam wrażenie, że minął mi on niespodziewanie szybko. Jednym z najfajniejszych momentów w trakcie Wigilii była radość mojej córeczki w trakcie odpakowywania prezentów. Najlepszym prezentem okazał się działający na akumulator motorek. Mnie samej bardzo się on podoba.

Różowy motorek na akumulator to świąteczny hit

motor na akumulatorŚwięta spędziłam kameralnie – z mężem i córką, ale mimo tego wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie. Nasza córka oczywiście bawiła się najlepiej. Na pomysł kupienia jej pojazdu na akumulator wpadł mój mąż. Wiele rodziców decyduje się teraz na zakupienie dziecku małego autka, które co jakiś czas się po prostu ładuje. Natomiast motor na akumulator nie jest prezentem tak często spotykanym, więc nasza Tosia otrzymała naprawdę wyjątkowy prezent. Motorek, który dostała jest po prostu świetny i to pod wieloma względami. Przede wszystkim nie mogę nie wspomnieć o tym jak estetycznie i uroczo on wygląda – jest to różowy motor, który został wykonany na wzór znanych włoskich skuterów. Podczas jazdy w pojeździe świecą się też światła i można używać klaksonu, co również dodaje mu uroku. Jest wykonany w taki sposób by łatwo na niego wejść i z niego zsiąść co jest jego ogromnym plusem. Był też łatwy do złożenia, co z pewnością doceni każdy rodzic.

Myślę, że będzie nam ciężko w następne święta kupić dla córki prezent, który pobije ten tegoroczny. Córka uwielbia swój motorek na akumulator i codziennie jeździ nim po podwórku. Zakupiony w Internecie przez męża różowy motor działa dobrze, a akumulator wytrzymuje bardzo długo. Dla mnie ważną sprawą jest też to, że motor jest bezpieczny, a więc nie muszę bać się o Tosie kiedy go używa.