Odciążająca poduszka ortopedyczna pod nogi

Wielogodzinna praca w pozycji siedzącej, za biurkiem i przy komputerze przyczynia się do powstawania wad postawy. Jeśli nogi przez wiele godzin są na dole, wówczas krew przestaje do nich dopływać i tworzą się specyficzne obrzęki oraz uczucie ciężkości nóg. Dlatego poduszki ortopedyczne służą odciążaniu nóg i przynoszeniu ulgi po wielogodzinnej pracy siedzącej lub stojącej.

Podkładka z gąbki relaksująca kończyny

poduszka ortopedyczna pod nogiRelaks po pracy ma różne formy. Jedni wychodzą na spacer, inni odpoczywają w domu. Podczas wypoczynku na kanapie lub fotelu warto przywrócić prawidłowe krążenie w nogach. Jeśli przez wiele godzin była wykonywana praca siedząca lub stojąca, nogi stają się ciężkie i zmęczone. Wygodna poduszka ortopedyczna pod nogi pomaga przywrócić prawidłowe krążenie. Odciążanie nóg jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych gąbek, materiałów, które uginają się pod ciężarem nóg i działają kojąco. Poduszka zapamiętuje kształty, jest ergonomiczna i solidnie wykonana. Specjalistyczna gąbka jest tak wyprofilowana, by zapewnić odpowiedni kąt ugięcia nóg. To rozwiązanie dla wszystkich pań, które zaczynają u siebie obserwować żylaki i ciężkość nóg. Także kobiety w ciąży, spodziewające się dziecka, powinny zadbać o prawidłowe krążenie w kończynach dolnych. w tym celu można zamówić specjalna poduszkę w sklepie ortopedycznym. Także po zabiegach na żylaki zalecane są poduszki na krążenie i łagodzenie bólu.

Odciążające poduchy pod nogi to sposób na walkę z żylakami i ciężkością kończyn dolnych. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób pracujących na siedząco, przy kasie lub biurku. Także ekspedientki i osoby pracujące na stojąco, np. w obcasach, powinny zadbać o stopy i nogi. Podłożenie poduchy pod kończyny przynosi niezwykle pozytywne efekty.