Skuteczny susz konopny

Medyczna marihuana od kilku lat jest obiektem intensywnych badań naukowców na całym świecie. Dotychczas odkryli oni naprawdę dużą ilość związków aktywnych, które znajdują się w tej roślinie. Badania prowadzone na wyizolowanej grupie związków określanych jako kanabinodiole, pokazały, że medyczna marihuana może być stosowana w naprawdę wielu schorzeniach. Okazuje się bowiem, że ma ona wiele korzystnych właściwości leczniczych.

Czy warto stosować susz konopny?

susz do waporyzacji,Odkryto między innymi, że susz konopny wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, a także przeciwwymiotne. Doskonale sprawdza się również w leczeniu padaczki opornej na tradycyjną farmakoterapię, a także w przypadku choroby nowotworowej, jako uzupełnienie chemioterapii. Jej zastosowanie nie tylko zmniejsza dolegliwości bólowe oraz zmniejsza odczuwanie skutków ubocznych w postaci mdłości, ale także hamuje proces onkogenezy, czyli powstawania komórek nowotworowych. Susz ten stosuje się według zaleceń lekarza, a dostać go możemy w aptekach, a także certyfikowanych sklepach internetowych. Ważne jest, aby susz do waporyzacji, który zamierzamy kupić, posiadał odpowiednie certyfikaty potwierdzające jego jakość. Wtedy też możemy mieć pewność, że jest to produkt, który zawiera odpowiednią ilość związków aktywnych, a także ma zmniejszoną ilość odurzającego THC. Możemy mieć też pewność, ze został on uzyskany z plantacji odpowiedniej odmiany leczniczej marihuany.

Wiele osób może zastanawiać się nad ceną za taki susz. Uzależniona jest ona oczywiście od zawartości związków aktywnych, jednak wbrew pozorom nie jest ona tak wysoka, jak mogłoby się nam wydawać. Wystarczy niewielka kwota, aby móc zdecydować się na zakup tego typu przetworów konopnych i wykorzystywać je w leczeniu.